Muhuklubi - Zaz965 Tere Külaline!  Registreeri  v6i  Logi sisse    

Okt 19, 2019 - 11:52 PM

Toeta Muhuklubi läbi PayPal'i

Peamenüü
· Avaleht
· Minu konto
· Liitumistaotlus
· Parool ununenud?
· Muhuklubi kontaktid
· Muhuklubi sõbrad

Moodulid
· Kasutajad
· Foorum
· Fotogalerii (vana)
· Fotogalerii (UUS!!!)
· Offroad Galerii
· e-Pood
· Artiklid
· Videod
· Saada artikkel
· Saada kuulutus
· Auto rent

· Otsi
· Lingid
· Statistika
· Tagasiside

Tehniline
· Zaz965 teh.andmed
· Värvilised slaidid
· Must-valge kataloog
· Värviline kataloog PDF-na

Lehel viibib 37 külalist ja 0 kasutajat

Sa oled registreerimata kasutaja. Saad ennast registreerida kui klikid siia

Kliki

Muhuklubi Facebookis

Kliki

Kliki

Reklaam
Kas siin võiks olla ka Sinu reklaam? Tingimuste ja hinna teada saamiseks võta ühendust.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat
Autor Teade
MihkelOffline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Veebr 01, 2016 - 09:21 PM Vasta viitega Tagasi üles

Vaatasin et oehh, olemas veel selline punt kes tegeleb muhkudega. Imeime. Sai ss nv vähekene kapis tuhnitud ja oii mis ammuammu kadunud asi välja tuli, need olid minu muhu dokumendid. Isa andis selle muhu mulle kui oli 15, ütles et võta ta endale või viin vanaraud. OStsime selle kunagi 10001 kr. Pill on nüüdseks 5 a seisnud garaazi ja minu eluaasta on ette keeranud 20. Viimanti käisin teda vaatamas aasta tagasi. Siis ta veel ei roostetanud ja krunt värv seisis ikka peal Smile Nüüd on aeg garaazi uksed lahti lükata ja pilli ehitama hakata. Et teiega koos sõita mõni tuur kaasa:) Nv lähen löön uksed valla ja teeen pillist pilte. Pill on lahti võetud ja asjad ilusti seisavad. Sai juba täna räägitud värvijaga, kes ootab ka pilte et öelda palju maksma lähen pilli värvmine Smile ! Minu mäletamis mööda seisab pilli kõrval ka teine mootor, igatahes isa jutujärgi pidi see sapaka peal olema ja kõvem kui muhu originaal Smile Eks lähen vaatan nv järele. Muidugi enne tuleb uksed lahti kaevata kui pilli üldse näha tahan Shocked Very Happy
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SidOffline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Veebr 03, 2016 - 10:02 PM Vasta viitega Tagasi üles

See on ainult positiivne, kui mõni muhk veel teedele veerema tuleb. Eks sind ootab ees parasjagu tööd aga soovime jaksu ja tahet. Päris huvitav oleks pilte näha.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:     
Hüppa:  
Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat