Muhuklubi - Zaz965 Tere Külaline!  Registreeri  v6i  Logi sisse    

Aug 24, 2019 - 10:48 AM

Toeta Muhuklubi läbi PayPal'i

Peamenüü
· Avaleht
· Minu konto
· Liitumistaotlus
· Parool ununenud?
· Muhuklubi kontaktid
· Muhuklubi sõbrad

Moodulid
· Kasutajad
· Foorum
· Fotogalerii (vana)
· Fotogalerii (UUS!!!)
· Offroad Galerii
· e-Pood
· Artiklid
· Videod
· Saada artikkel
· Saada kuulutus
· Auto rent

· Otsi
· Lingid
· Statistika
· Tagasiside

Tehniline
· Zaz965 teh.andmed
· Värvilised slaidid
· Must-valge kataloog
· Värviline kataloog PDF-na

Lehel viibib 46 külalist ja 0 kasutajat

Sa oled registreerimata kasutaja. Saad ennast registreerida kui klikid siia

Kliki

Muhuklubi Facebookis

Kliki

Kliki

Reklaam
Kas siin võiks olla ka Sinu reklaam? Tingimuste ja hinna teada saamiseks võta ühendust.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat
Autor Teade
muhk965Offline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Veebr 14, 2013 - 11:59 PM Vasta viitega Tagasi üles

Täna toimus siis uste paigaldus FINALLY Twisted Evil Jama aga algas alles siis kui proovisime ust kinni lüüa. Nimelt panin LADA 01 uksetihendid ning eemaldatud on ka muhu ukseküljes olevad tihendid. Et teise astmesse uks kinni saada peab olema korralik pudru enne söödud. Mis võiks olla nr1 mida proovida? Ise proovisin võimalikult palju luku keelt sissepoole saada. Ei taha kereküljes olevat fiksaatorit ka väljapoole tuua, kuna uks jääks siis ukseaugu suhtes irvakile.
Kas kellgil veel kopika uksetihendid ees jagab ehk kogemusi?
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
murGensOffline

Postitus Postitatud: Veebr 15, 2013 - 04:27 PM Vasta viitega Tagasi üles

Mul oli sama probleem - juhi ust tuli mehise jõuga kinni "paugutada" - minul aitas hingede pinge alt lahtilaskmine, uks "vopsatas" väljapoole ja nüüd käib "nagu siidi" Very Happy
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BergOffline

Postitus Postitatud: Veebr 15, 2013 - 06:13 PM Vasta viitega Tagasi üles

Sama oli ka minul. Lasin lihtsalt kõike veidi järgi, lukuplaati ja hingesi. Väline ilme veidi kannatas, nüüd võiks juba uuesti pingutama asuda. Tegelikult leiab ka väiksema profiiliga tihendit (Pärnus müüb Alve), hind on paha ja "kopka" oma käib küll. Usun, et enamusel seal Kopika oma.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BergOffline

Postitus Postitatud: Veebr 23, 2013 - 08:45 PM Vasta viitega Tagasi üles

Peeter on tubli! Septembris tõi Muhu ja nüüdseks teha vaid esisild ja tagumised kiiged! Graafik on suht sama mis minul kaks aastat tagasi. Parem ei nimeta aastaid, mis mul selleni jõudmiseks kulus, lünklikult. Ei tahaks, et Peeter teeks sama vea nagu mina - ei tulnud 2011 kevadpäevadele. Kartsin, et Muhk jätab mind teeserva. See pole pelgalt minu arusaam, vaid ka Avu oma, kellega täna käisime kohapeal asja uurimas. Seega alustaks siis koos Peetriga umbes 2 kuu pärast masinate sissesõittu!? Mina katsetaks uut motot ja tema Muhku, et saaksime kevadpäevadele!
muhk965Offline

Postitus Postitatud: Veebr 24, 2013 - 10:28 AM Vasta viitega Tagasi üles

Esmajoonelt peaks ära mainima, et Peeter üksi tubli ei ole. On mitmeid sõpru kes jõudumööda abis käivad. Reede õhtu/ööse sai tehtud operatsioon esisild. Ehk siis tegelesime sõbraga silla demontaaziga. Sild käes ning siis nagu ikka tekivad üllatused, mis tähendab seda, et muhk saab jälle keevitust tunda. Vanad kalad kindlasti teavad kohe juba, mille keevitust silmas pean. Aga lühidalt on sillal kinnitus poltide alt plekk otsas.

Image

Image

Laupäeval käisid klubilised masinat kaemas ja õpetussõnu jagamas. Nüüd veel suurem isu kevadeks valmis saada- Aitüma!

Vahepeal saanud pisiasjadega tegeleda: Külge said lõpuks sirmid, aknapritsi voolik, tagumine luuk, uksed, aknatõstukid ja muud väiksemad detailid.
Mõned pildid jutu taustaks:

Image

Image

Image

Image

Masina tõstsime üles käepäraste vahenditega
Image
ArgoOffline

Postitus Postitatud: Veebr 24, 2013 - 11:06 AM Vasta viitega Tagasi üles

kas rool ja kellad uued või taastatud
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muhk965Offline

Postitus Postitatud: Veebr 24, 2013 - 02:47 PM Vasta viitega Tagasi üles

Argo kirjutas:
kas rool ja kellad uued või taastatud

Spidokas on uus aga oli algselt musta värvi. Rool on originaal ja hästi säilinud väljaarvatud keskmine osa, mis sai uue värkatte Twisted Evil
muhk965Offline

Postitus Postitatud: Mär 30, 2013 - 01:33 PM Vasta viitega Tagasi üles

Nonii pole jälle jupp aega kirjutanud, küll aga olen olnud enamus ajast garaazi all eesmärgiga muhk kevadeks liikuma.
Esisild ja tagumised õõtsad läbisid uuenduskuuri. Samuti sai uuendust pidurisüsteem. mis on nüüd täies ulatuses uus. Sai ka tehtud esimene proovisõit peale 6 kuud. Esimesed emotsioonid olid kõrged (esisild nagu kartautol mitte millimeetritki ei liikund tänu isa tehtud ülitäpsetele malmpuksidele, spidomeetritross teeb häält, esimene käik tahab aegajalt välja tulla ja väikseid asju veel. Nüüdseks lisasime etteotsa oma 150kg raskust, et puksid sisse töötaksid. Tundus, et teoorial on jumet eks aeg näitab. Tagumiste õõtsadega läks libedalt. Õnnnestus saada uhiuued õõtsad, mis läbisid liivapritsi ning said omale korraliku värvkatte. Kasutaja Zojauba käest sain puuduolevad puksid ja õõtshark valmis oligi. Probleem tekkis siis kui proovisin tagumisi amorte alla panna. tuli välja, et olin soetanud eelmise aasta lõpus vale Fiati tagumised, nimelt Fiat 126 omad, mitte 600 omad. Need palju lühemad kogupikkuses kui Fiat 600 omad. Et nädalavahetusel plaanitud töö aiataha ei läheks, laenasin Avu käest Monroed. Tagaots sai väga hea. Berg tõi aknalaua ning tulemüüri šablonid, mille järgi sai vineerist uued tehtud. Praeguse seisuga on tarvis teha veel järgmised tööd:
1. Esimesed ukse polstrid katta naha ning originaalriidega
2. Tagumine aknalaud ja tulemüür katta nahaga
3. käigukangi vähe regullida
4. uksepiirajad leida/paigaldada
5. Ja palju muid väikseid asju Laughing

Eilset suurepärast ilma ära kasutades sai tehtud korralik pesu. Pärast mitme cm paksust tolmukihti ilmus välja õige värvitoon.

Mõned pildid:

Image

Image

Image

Image
    JoelOffline

Postitus Postitatud: Mär 30, 2013 - 03:51 PM Vasta viitega Tagasi üles

Väga ilus. Tubli mees!
    Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
    BergOffline

Postitus Postitatud: Mär 30, 2013 - 06:11 PM Vasta viitega Tagasi üles

+1 Pärnakatele! Kiitsin kunagi ennem Peetrit, nüüd vaid ülivõrdes! Ja siit hakkab looma Avu pikaajaline lobitöö ja nägemus - 10 Muhku Pärnus! Reaalselt on(peaaegu olemas), aga neid kokku saada? Oleks vaid veel mõni "Peetrike"! Avu aitas ka mind, koos oma sõpradega rivvi! Peetrile kummardused!
    muhk965Offline

Postitus Postitatud: Mai 06, 2013 - 01:18 PM Vasta viitega Tagasi üles

Aitüma klubikaaslastele kiituse eest.
    On hea meel tõdeda, et muhk on pm finishi joonel.
    Uksepiirajad veel panemata.
    Sain lõpuks akna peale uhiuue vurri ka, mis on mõnusalt nostalgia hõnguline. Panen ka pildi, kus seda muhu valvuri kõrvalt näha natuke.
    Image

Polstrid said valmis ja külge, ning suur heameel on Kurtna laadalt soetatud muhu porilapakate üle. Nüüd saab neid kruvima hakata.
    Kevadralli on minujaoks küsimärgi all. Kilomeetreid olen kogunud ning lastehaiguseid samuti ravinud. 15w40 Bp mineraal sees, kuid tühikäigul õlituli põleb. Kui pikalt olen sõitnud siis ka neljandaga kiirusel 60-70kmh, tuli hõõgub- Ei meeldi mulle see asi. Soovitage korraliku 20w mineraal õli, mis muhu mootoris toimiks.

Image
    ImreOffline
    Vanaisa
    Vanaisa

Postitus Postitatud: Mai 06, 2013 - 01:45 PM Vasta viitega Tagasi üles

Asenda hetkeks õlirõhuandur mehhaanilisega, siis saad teada kas asi on surves või ajab andur soga.

Aga töö eest KIITUS.

SilverEOffline

Postitus Postitatud: Mai 06, 2013 - 06:21 PM Vasta viitega Tagasi üles

Minu auto närib Motul 20w50 ja see sobib.
    Soovitan
    Osta saab seda ka kasutaja vello käest

Image
    BergOffline

Postitus Postitatud: Mai 06, 2013 - 08:01 PM Vasta viitega Tagasi üles

Imre ja Silver vastasid täielikult küsimusele! Soovitasin seda ka Peetrile eelmisel nädalal. Mäletan, et tol Muhul oli mingi lisa pump paigaldatud? Äkki oligi rõhk pekkis? Mis muud kui manomeeter külge ja teele. Kui on tõepoolest kulunud, ei aita ka hea kraam 20-50. Minu isendis Kendall 20-50 "racing", roheline mineraal, eriti pika molekuliga!..... Mõeldud õhkjahutusega sportimiseks, umbes ni ta tegelikult on
    ArgoOffline

Postitus Postitatud: Mai 10, 2013 - 12:01 AM Vasta viitega Tagasi üles

Ma olin ka mures õlirõhuga,mootor sai rem.täielikult ja ,kui temp. oli 90 peal hakkas tuli põlema, vahetasin andureid kõik näitasid erinevalt need olid ka muidugi vanad, nüüd uus peal ei ole veel töötamise aeg põlema läinud sain Võrust mingi vene masinate poest.
    Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
    Reasta teated:     
    Hüppa:  
    Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
    Uus teema   Vasta teemale
    Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat