Muhuklubi - Zaz965 Tere Külaline!  Registreeri  v6i  Logi sisse    

Nov 20, 2019 - 08:18 PM

Toeta Muhuklubi läbi PayPal'i

Peamenüü
· Avaleht
· Minu konto
· Liitumistaotlus
· Parool ununenud?
· Muhuklubi kontaktid
· Muhuklubi sõbrad

Moodulid
· Kasutajad
· Foorum
· Fotogalerii (vana)
· Fotogalerii (UUS!!!)
· Offroad Galerii
· e-Pood
· Artiklid
· Videod
· Saada artikkel
· Saada kuulutus
· Auto rent

· Otsi
· Lingid
· Statistika
· Tagasiside

Tehniline
· Zaz965 teh.andmed
· Värvilised slaidid
· Must-valge kataloog
· Värviline kataloog PDF-na

Lehel viibib 44 külalist ja 0 kasutajat

Sa oled registreerimata kasutaja. Saad ennast registreerida kui klikid siia

Kliki

Muhuklubi Facebookis

Kliki

Kliki

Reklaam
Kas siin võiks olla ka Sinu reklaam? Tingimuste ja hinna teada saamiseks võta ühendust.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat
Autor Teade
SidOffline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Aug 12, 2012 - 11:43 AM Vasta viitega Tagasi üles

Teen siis väikese kokkuvõtte Pärnus toimunust oma vaatevinklist.
Minu jaoks hakkas sebimine pihta juba reedel, kui pidin oma kollase muhu linna tooma, et laupäeva lõunal üks pulmasõit teha. Juhtus aga nii, et see muhk ikka kuidagi pulmi ei salli (ka minu endapulmi) ja otsustas ära laguneda. Nimelt käigukast jooksis kinni. Aavuga nägime juba pimeduse varjus kurja vaeva, et muhk veerema saada. Tõmbasesimegi siis muhu otse "Poisi eine" ette, kuhu pidi algul Aavu muhk minema.
Nii ma siis võtsingi pühapäev Aavu muhu pulmasõiduks. Ürituse Pärnus avas Aavu päris üksi. Kui ma lõpuks Pärnu tagasi jõudsin liitusin kohe Augustiunetuse üritusega, üsna pea tuli kohale ka Karumamma koos pr. Proskiniga. Läksime siis üritust kaema ja ostsime endile kaasa mõned kiluvõileivad. Parki jõudes istusime maha ja sõime oma võileivad ära. Kui piknikute teist auhinda välja hõigati jooksin kohe kohale, et meie need olimegi ja saimegi siis 25 eurise kohviku kinkekaardi. Läksimegi siis oma võitu laiaks lööma. Piret ostis vahepeal "oma tütrele" kõrvarõngad (miskipärast riputas ta need oma kõrva). Kohvikus istudes liitus meiega Karupapa ja üsna lõpus ka Tiit ("roosa" muhu omanik). Sealt edasi juba "Poisi eine" retrodiskole. Naha saime ikka päris soojaks.
Ja nii see pidu läks. Seltskond oli meil küll väike, aga see-eest oli meil päris lõbus.
Tegin mobiiliga paar klõpsu kah: http://nagi.ee/photos/sille142/sets/353997/
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:     
Hüppa:  
Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat