Muhuklubi - Zaz965 Tere Külaline!  Registreeri  v6i  Logi sisse    

Dets 08, 2019 - 12:09 PM

Toeta Muhuklubi läbi PayPal'i

Peamenüü
· Avaleht
· Minu konto
· Liitumistaotlus
· Parool ununenud?
· Muhuklubi kontaktid
· Muhuklubi sõbrad

Moodulid
· Kasutajad
· Foorum
· Fotogalerii (vana)
· Fotogalerii (UUS!!!)
· Offroad Galerii
· e-Pood
· Artiklid
· Videod
· Saada artikkel
· Saada kuulutus
· Auto rent

· Otsi
· Lingid
· Statistika
· Tagasiside

Tehniline
· Zaz965 teh.andmed
· Värvilised slaidid
· Must-valge kataloog
· Värviline kataloog PDF-na

Lehel viibib 40 külalist ja 0 kasutajat

Sa oled registreerimata kasutaja. Saad ennast registreerida kui klikid siia

Kliki

Muhuklubi Facebookis

Kliki

Kliki

Reklaam
Kas siin võiks olla ka Sinu reklaam? Tingimuste ja hinna teada saamiseks võta ühendust.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat
Autor Teade
cezetimeesOffline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Juul 04, 2017 - 11:38 PM Vasta viitega Tagasi üles

Tere, kaasvõitlejad. Minu nimi Jaanus, olen siin foorumil uus tegelane, ehkki masinist olnud vahelduva eduga mõnda aega.
Mõtlesin, tuletan ka meelde aega, kui sai esimene auto ostetud, aasta vist oli 1994. Millegipärast kaldus kaalukauss otsustamisel Muhu poole.
Käisin siis Tallinnas tehnikumis ja elasin Õismäel. Otsisin siis ühe auto välja, mis tollal oli igapäevakasutuses. Kõik toimis korralikult, oli 1967 aasta masin.
Ühel jaanuari hommikul sõitsin nr.10 bussiga Laagrisse ja tegin omanikuga kaupa. Tollest ajast ,milline see auto algul oli ei leia ma pilte üles, aga paari aasta pärast sai teda veidi kõpitsetud ja mootor vahetatud invasapika mootori vastu, siis miski 45 hj , oli teine selline lillat värvi, laiendatud velgedega ja eest suurte tuledega.
Sellest ajast paar fotot leidsin, ehkki auto on nüüdseks juba 15 aastat kuskil Lihula kandis ,ei teagi miks ,vist noorusrumaluse pärast. Äkki keegi kaasfoorumlastest teab sellest autost midagi? Katsun pildid ka üles saada, pole suur arvuti mees, ega saa hästi aru kuidas siin see asi käib ?
Kood:
Pildid võid mulle saata, panen ülesse - Imre
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murGensOffline

Status: Offline
Postitus Postitatud: Juul 13, 2017 - 09:41 PM Vasta viitega Tagasi üles

Olen veetnud pea kõik suved Lihulas ja selle ümbruses aga lillat muhku ei ole kahjuks kohanud, ootaks huviga pilte.
Eelmine nadalavahetus Lihulas
Image
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:     
Hüppa:  
Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Uus teema   Vasta teemale
Vaata eelmist teemat Printable version Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse Vaata järgmist teemat